Naturellis

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud e-poest ostmisel)

NõustunKuivatatud VAARIKA snäkid


Tutvu snäkkidega


Kuivatatud MARJASEGU snäkid


Tutvu Snäkkidega


Kuivatatud MAASIKA snäkid


Tutvu Snäkkidega

Meie veebipood on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega. Isikuandmete kogumine ja kasutamine Isikuandmed on andmed, mida Veebipood kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

 Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel: 

 • kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil 

 • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu 

 • ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Veebipood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid) Muude andmete kogumine Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena. Kogutud isikuandmete kasutamine Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Veebipoe uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Veebipood avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Veebipoele teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine. Kogutud isikuandmete muutmine Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil "Minu konto" alas. Isikuandmete kasutamise lõpetamine Kliendil on igal ajal õigus keelata Veebipoel oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Kliendil on õigus nõuda oma isikuandmete ja konto kustutamist Veebipoe keskkonnast. Isikuandmete kaitse Veebipood rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Turvalisus Kõiki Veebipoodi e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust e-poe kontakvormil.


Telefon: +372 5256291
E-post: info@naturellis.ee

Tingimused | Privaatsus

Liitu uudiskirjaga

E-mail

Liitudes meie uudiskirjaga saad infot uute pakkumiste ja soodustuste kohta. Liitu juba täna!

 
Tooted & Transport  /  Kontaktinfo

EDASI